Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Sierpień 15, 2018, 05:13:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opcja wyzwij wszystkich  (Przeczytany 26342 razy)
Janus
Generał (General)
*

« : Luty 07, 2008, 09:04:16 »

MAM JEDNO PYTANIE .
CZY MOZNA PRZYWRUCIC OPCJĘ DO WSZYSTKICH W WYZWANIU NA POJEDYNEK
JEST ONA O TYLE CIEKAWA ZE ZGŁOSZĄ SIE OSOBY MAJACE OCHOTĘ DO GRY  Grin
A WYZYWAĆ INDYWIDUALNIE TAK SPORE GRONO JEST PRZYZNAM TROCHE CZASOCHŁONNE.

« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 01:37:09 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2008, 09:44:40 »

MAM JEDNO PYTANIE .
CZY MOZNA PRZYWRUCIC OPCJĘ DO WSZYSTKICH W WYZWANIU NA POJEDYNEK
JEST ONA O TYLE CIEKAWA ZE ZGŁOSZĄ SIE OSOBY MAJACE OCHOTĘ DO GRY  Grin
A WYZYWAĆ INDYWIDUALNIE TAK SPORE GRONO JEST PRZYZNAM TROCHE CZASOCHŁONNE.

Cześć Janus, tez jestem za tym aby przywrócić tę opcję - w sumie to Szarik ją chyba usunął tylko dlatego że kilku graczy niechcący jej użyło i było potem sporo bałaganu...

PS. Post przerzucam do Panzer General 2: Zmiany w lidze.

Portal Ligowy Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
http://generalsguild.com/
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #2 : Luty 07, 2008, 11:36:59 »

tak tylko ze za bałagn ponosza oni konsekwencje bo musza przepraszać i odpowiadać na mejle. Grin

a przyznać muszę ze była to wygodna forma wyzwania do gry a odpowiadali na nia ci kturzy mieli chec na grę ,
 moze umiesicić to w taki sposób by przypadkowo tego nikt nie mógł kliknąć
naprzykład po przydługim opisie do czego słuzy ten przycisk ? Huh
Fred
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #3 : Luty 21, 2008, 06:43:21 »

Witam. Jestem za tym, aby przywrócić tę opcję. Mam wjednak proozycję, aby oprócz tego była jeszcze możliwość wybierania graczy z jakiejś listy czy coś w ten deseń. Chodzi mo o to, że nie musiałbym wyzywać wszystkichset (czy ilu ich tam jest), a mógłbym np. wyzwać czołową trzydziestkę, lub np. dziesięciu, którzy ze mną najczęściej grają. Znacznie to łatwiejsze niż wysyłanie kilku zgłoszeń. Zawsze możnaby to zrobić za jednym zamachem.

Pozdro
Fred
Paul(us
Sierżant (Sergeant)
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 13, 2008, 01:10:01 »

A ja jedynie chce zapytac, czy jest ktos kto zagralby pare luznych gier pbem.. nie chce wyzywac wszystkich, a na kilka pojedynczych wyzwan nie bylo odzewu.. dawno nie gralem, chcialbym sie nieco ograc zanim znow stane do konkurow Smiley moj poziom raczej srednio zaawansowany. no i za wiele scenariuszow nie znam, ale sadze ze w kwestii wyboru mapy dojdziemy do porozumienia .. no nic, czekam na jakas odpowiedz. moj e mail: l_paul@o2.pl

Morituri Te Salutant .
Rey
Chorąży (Warrant Officer 3)
*

« Odpowiedz #5 : Październik 13, 2008, 09:46:07 »

Wow dawno tu nie zaglądałem a jeszcze dłużej nie grałem mam nadzieje że niedługo znajdę czas na kilka mapek Cheesy
Podsumowując 19 miejsce w sezonie 2007/2008 to chyba nie takie złe :]
Ok idę odkurzyć swojego TYGRYSKA:)
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #6 : Październik 03, 2010, 06:56:13 »

Szkoda że na zlocie nie omówiłem tego tematu z Szarikiem .
ale tu mam pytanie do kolegi Szarika - będzie możliwość przywrócenia opcji wyzwij wszystkich?
Funkykovl
Kapitan (Captain)
*

« Odpowiedz #7 : Październik 26, 2010, 07:48:57 »

Jak najbardziej jestem za - jako nowicjusz skradam sie i przymierzam od jakiegos czasu ale nie wiem jaki scen. wybrac i ile prestizu ustalic...normalnie to: na maxa dla mnie i min. dla przeciwnika... Evil no ale wracajac na ziemie, milo byloby ktos podal reke (lub raczej rzucil rekawice  Grin i zaprosil do jakies dobrze zbalansowanej rozgrywki.
pozdrawiam moich wszystkich przyszlych przeciwnikow
Funky.
Lidero
Szeregowy (Private E-2)
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 09, 2018, 03:37:54 »

Dla mnie ta opcja była trochę bez sensu , bałagan się robił Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet