Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Grudzień 17, 2017, 05:12:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pojedynek z reprezentacją Warzone  (Przeczytany 81815 razy)
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #45 : Kwiecień 30, 2012, 08:34:40 »

to co Giess proponujesz jest ciekawe tylko czy będzie tylu graczy?
Sam się zastanawiam, liczę na ponad 10 ciu takich którzy duuużo grają.
Muszę zacząć gadać z graczami zagranicznymi.

a i jak by co to daj mnie do 2 ligi bo jeszcze sporo o grze na warzone muszę się pouczyć Grin Grin
Jakby miało dojść do podziału to zastanowilibyśmy się jak to zrobić ale raczej nie wg. próśb.
Z resztą to nie temat na teraz. 

Wiesz najlepiej co będzie odpowiadało Kolegom z WZ
No właśnie że sam nie wiem, wiem natomiast że to musi być do bólu proste i łatwe to wytłumaczenia...

ja dałem tylko jakiś pomysł
Dlatego trzeba go omówić. Wszystkie za i przeciw.

a to że od razu możemy na 1-sze miejsce wpisać Giessa mnie g. obchodzi
Bez przesady. Są na WZ gracze z którymi każdy z nas może przegrać. Grają po x gier dziennie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 08:36:53 wysłane przez giees » Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #46 : Maj 01, 2012, 11:27:46 »

dziwi mnie tylko lekcewarzenie tzw słabszych graczy Darkonoza zaskoczył i ciebie i mnie
 ciebie wcześniej a ja na spokojnie go ogrywałem poza 1-dnym meczem jak że istotnym wrrry.
No cóż uczeń przerósł mistrza Grin
Jak mnie pamięć nie myli to nie miałem przyjemności gry z Darknozą.
Chciałem usilnie zagrać z nim na zlocie ale niestety nie miał ochoty, w dodatku Giees wtedy też namawiał go do gry, ale z nim też nie maił ochoty grać.
Więc cóż: Darknoza to Twój upiór.  Tongue
Pragnę także zauważyć że każdy gracz który wyzwie mnie na pojedynek, otrzyma odpowiedź że jestem gotów do gry.
to co Giess proponujesz jest ciekawe tylko czy będzie tylu graczy?
Sam się zastanawiam, liczę na ponad 10 ciu takich którzy duuużo grają.
Muszę zacząć gadać z graczami zagranicznymi.
Przeprowadź rekonesans wśród Kolegów z WZ, co myślą na ten temat i czy zechcą uczestniczyć
yazz
Chorąży (Warrant Officer 3)
*

« Odpowiedz #47 : Maj 09, 2012, 12:26:20 »

Stara liga zdycha , więc wydaje się zasadne aby nowa liga czy turniej była inna... Dlatego popieram wymuszone kolejki ligowe, tak aby gry były rozgrywane raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie.  Musi być jakaś motywacja do gry, a walkower taką  jest. Dobre też jest to aby sezon trwał max. 6 miesięcy - wtedy jak jest mało gier sezonie każdy walkower może dużo znaczyć.
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #48 : Maj 09, 2012, 06:41:43 »

chym
Yazz masz sporo racji
ja bym to podzielił  na rundę wiosenną i jesienną wakacje bym odpuścił
bo to czas na inne przyjemności Grin
giees
*

« Odpowiedz #49 : Maj 18, 2012, 03:05:09 »

Czyli tak jak to ma miejsce w piłce nożnej. Jest runda wiosenna i zimowa. Latem się nie gra i w przerwie zimowej też.
Zobaczę jak to dokładnie wyglada np. w Premiere League.

Przy zastosowaniu 2 lig dochodziłyby jeszcze fajne motywy typu:
baraże,puchary,spadki,awanse. Sporo by się działo.

« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 03:08:06 wysłane przez giees » Zapisane

gregluc
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #50 : Maj 18, 2012, 05:18:35 »

Czyli tak jak to ma miejsce w piłce nożnej. Jest runda wiosenna i zimowa. Latem się nie gra i w przerwie zimowej też.
Zobaczę jak to dokładnie wyglada np. w Premiere League.

Przy zastosowaniu 2 lig dochodziłyby jeszcze fajne motywy typu:
baraże,puchary,spadki,awanse. Sporo by się działo.

Panowie jesli liga będzie trwała wiecej niz poł roku to umrze tak samo jak ta obecna. Ilosc kolejek powinna zmiescic sie max w poł roku i jest to do zrobienia bo poł roku to 26 tygodni czyli spokojnie mozna obsadzic 14 uczesnikow w jednej lidze wtedy masz 26 meczy wraz z rewanzami. Mecze które wypadają z róznych powodów przekłada się na inne kolejki i jakos sie to kreci. Ja gram w realu w lidze amatorskiej i zaczynamy w pazdzierniku a konczymy w kwietniu/maju z tym ze mamy wymuszone przerwy swiateczne dlatego razem to trwa 7 miesiecy a nie 6. Wracając do puenty , jesli loga będzie się przeciągac to straci na atrakcyjnosci a mało tego ktos kto bedzie tracic po poł roku gry i bedzie widziec ze nie ma szans na lepsza lokate bedzie olewac gry i beda sypac sie walkowery. Wiec liga musi byc krotka na tyle by nie zniechecic do siebie wszystkich co zaczynają/
gregluc
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #51 : Maj 18, 2012, 05:20:17 »

A jesli juz chcecie by trwała rok to mozna pomyslec czy nie zrobic na koniec play offy.
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #52 : Maj 18, 2012, 09:04:56 »

Koledzy najważniejsze jest by byli chętni do gry.
giees
*

« Odpowiedz #53 : Maj 18, 2012, 09:48:05 »

Sorki że ostatnio nie gadałem z kolegami z WZ ale zawalony robotą. Jak tylko złapię oddech to działam z tematem.

Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #54 : Maj 21, 2012, 11:35:39 »

Grin
Giess trzeba to tak zorganizować by czas nie był problemem
w czasie rozgrywek.
ligę można podzielić na 2 rundy wiosenną do wakacji i jesienną po wakacjach

a co do terminu rozegrania musi on być płynny
mam przykład z mojej ostatniej gry kiedy ja maiałem czas to przeciwnik nie
po czym umawiamy się i okazuje się że tym razem ja nie mam czasu a przeciwnik ma.
z tydzień to trwało
a na warzone nie ma przeproś gry nie przerwiesz by zakończyć pużniej Huh
i co by nie mówić 4 -5 godzin trzeba zarezerwować Angry
e3jjv0w
Szeregowy (Private E-2)
*

« Odpowiedz #55 : Lipiec 28, 2012, 10:14:45 »

Ja dodam, że jestem jeszcze w trakcie negocjacji bo do ustalenia jest system punktowy, ale wiadomo na pewno, że mecz finałowy Ligi Mistrzów PG2 z FFWC rozpocznie się wkrótce. Przewiduję, że będzie to koniec maja. Jeżeli ktoś z reprezentacji nie będzie mógł rozgrywać jednego duela przez email, w czerwcu, to proszę również jak najszybciej mnie o tym poinformować (lub napisać w tym wątku).

---------------------------------------------------

Rayban Gafas Baratas
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #56 : Lipiec 28, 2012, 01:26:05 »

Ja dodam, że jestem jeszcze w trakcie negocjacji bo do ustalenia jest system punktowy, ale wiadomo na pewno, że mecz finałowy Ligi Mistrzów PG2 z FFWC rozpocznie się wkrótce. Przewiduję, że będzie to koniec maja. Jeżeli ktoś z reprezentacji nie będzie mógł rozgrywać jednego duela przez email, w czerwcu, to proszę również jak najszybciej mnie o tym poinformować (lub napisać w tym wątku).
Kolego czy termin - miesiąc podałeś aktualny ??
jeżeli jest możliwość jeszcze przystąpienia, to z Wielką chęcią wziąłbym udział
yazz
Chorąży (Warrant Officer 3)
*

« Odpowiedz #57 : Wrzesień 12, 2012, 10:02:07 »

I cosik będziemy grać na jesień w tej nowej lidze Warzone?
Ja tak raz na kilka miesięcy wpadam do was na forum, ale coś widzę brak postępów, a jesienią jak będzie brzydka pogoda to chętnie pograłbym w PG2 Warzone.
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #58 : Październik 13, 2012, 11:18:33 »

zdaje się że tylko indywidualnie Grin
jak chcesz to pograć to daj na meila kiedy będziesz na warzone przynajmniej z 2 dniowym wyprzedeniem bym czas na reakcję miał Grin
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet