Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Listopad 24, 2017, 07:24:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana danych w profilu nie działa  (Przeczytany 4854 razy)
Madlock
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« : Sierpień 15, 2012, 12:58:01 »

Nie mogę dodać do profilu nr-u gg. Po prostu nie dodaje się, bez żadnego komunikatu.
Nie mogę zmienić maila, bo niby wpisuję złe hasło. A wpisuję dobre, a raczej wklejam ctrl+v. Mogę się wylogować i zalogować tym hasłem, ale zmienić maila już nie.
Może ma jakieś znaczenie fakt, że hasło jest 32 znakowe i zawiera różne inne znaki oprócz liter i cyfr.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 01:07:17 wysłane przez Madlock » Zapisane

Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2012, 08:20:12 »

Masz ode mnie PW.

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet