Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 21, 2019, 05:24:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot i Mistrzostwa Polski 2010  (Przeczytany 81387 razy)
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #45 : Kwiecień 15, 2010, 10:43:43 »

Tak tylko jak na złość te nowe sceny Rayydersów wyszły akurat po wypuszczeniu naszej wersji ligowej przez co są niekompatybilne z naszym e-filem Sad (który można było zmienić ale pewnie wprowadziło by to za duże zamieszanie wśród graczy)
Help Nie chce sugerować żadnych scenariuszy, ale do wyboru jest 77 letnich i 11 zimowych  Cheesy, i pozostają jeszcze oryginalne SSI a my znowu mamy katować te utarte Shocked
 Huh? W dodatku można poprosić Gustlika o dokonanie zmian w tym jednym scenie.
Scenariusz Borodino w dodatku nie jest krótkim scenem, potem przychodzi mnóstwo posiłków i zaczyna się  Banghead
 Grin
Wybrane scenariusze są zbyt długi  Sad, by móc rozegrać je przez skaypa potrzeba zbyt wiele czasu, więc nadają się do rozgrywek przez emeila.
Osobiście jestem za tym by byłe krótsze tak by móc je rozegrać przez skaypa.

Citadel może faktycznie jest troszkę przydługi ale macie sporo czasu skoro zlot we wrześniu.
Kolego Depet nie chodziło mi o to kiedy będzie zlot, tylko o to by uniknąć podejrzeń o oszustwa itp.
Owszem gra przez skaypa może tego nie wyeliminować, ale przynajmniej ograniczy do minimum
PitekWaleczny
Kapitan (Captain)
*

Jak mi sie nudzi, równiez czytam czyjes opisy...

« Odpowiedz #46 : Kwiecień 16, 2010, 12:26:48 »

... Prawdopodobny termin wyborów prezydenckich (20 czerwca) może pokrzyżować nam plany. Osoby, które będą miały daleko do domu (np. Rommel) nie miałby możliwości zagłosowania na nowego prezydenta...

A co to jest głosowanie ?   Nie biorę udziału w takich beznadziejnych imprezach, nie dają tam %.  Cool Byłem tylko raz, odkąd mogę głosować. Głosuje głównie nogami.

Skłaniam się do tego aby przenieść zlot na wrzesień. Aktualnie w forcie nie ma rezerwacji na dwa weekendy wrześniowe:
10-12
17-19

Czekam na wasze opinie.

Też mi pasi. Z mojej strony jest zgoda.

W tej chwili w Polsce 1.5 mln ludzi spi, 1.1 mln ludzi uprawia seks, 2.8 mln ludzi je... A Ty siedzisz i czytasz moj opis. GRATULACJE!!!!!
Depet
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #47 : Kwiecień 16, 2010, 01:13:29 »

Help Nie chce sugerować żadnych scenariuszy, ale do wyboru jest 77 letnich i 11 zimowych  Cheesy, i pozostają jeszcze oryginalne SSI a my znowu mamy katować te utarte Shocked

SSI to dopiero są skatowane Smiley

Zimowe odpadają właśnie ze względu na to co piszesz później (podejrzenia o oszustwa).

Huh? W dodatku można poprosić Gustlika o dokonanie zmian w tym jednym scenie.

Tak początkowo chciałem tak zrobić ale jak sprawdziłem wszystkie 3 sceny do eliminacji w LG Suite to się okazało że w każdym brakuje ze 30 ikonek jednostek!! Smiley

Portal Ligowy Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
http://generalsguild.com/
Gustlik
Administrator
*

"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."

« Odpowiedz #48 : Kwiecień 16, 2010, 04:42:27 »

Tak początkowo chciałem tak zrobić ale jak sprawdziłem wszystkie 3 sceny do eliminacji w LG Suite to się okazało że w każdym brakuje ze 30 ikonek jednostek!! Smiley

Nie prościej uaktualnić efila?

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #49 : Kwiecień 16, 2010, 06:06:41 »

Pewnie że prościej by było uaktualnić efil, ale ...  Huh Szarik co Ty na to?
Gustlik
Administrator
*

"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."

« Odpowiedz #50 : Kwiecień 16, 2010, 06:30:05 »

Ja tam się nie wtrącam, ale gdyby wprowadzić procedurę OBLIGATORYJNEJ zmiany wersji efila, w momencie gdy wprowadzają ją Raydersi, to nie byłoby takich kłopotów. Tzn nie. dochodziłoby do sytuacji, w której istnieją scenariusze nowsze niż ligowy efil.

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Depet
Administrator
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #51 : Kwiecień 16, 2010, 09:34:06 »

Proponowałem ale decyzję podejmuje głównodowodzący Cheesy

Portal Ligowy Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
http://generalsguild.com/
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #52 : Kwiecień 16, 2010, 11:53:33 »

termin zlotu we wrześniu w moim przypadku raczej nie do zaakceptowania. [ostatecznie mógł by być ten pużniejszy}

chym zdaje się ze sceny miały być nowe i nikt ich miał nie znać,
a z tego co czytam ten kto grywa w rajdersach mógł je poznać.

czyli bardziej sprawiedliwe jest chyba by podano je wcześniej do wiadomości by wszyscy mogli je pograć?

a i zgadzam się z innymi by efila lepiej zmienić przed mistrzostwami ,a nie w ich trakcie
lecz jest też zasada by go zmieniać 1 raz w roku,
by nie trzeba go się uczyć na gwałt przed mistrzostwami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 08:15:37 wysłane przez Janus » Zapisane
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #53 : Maj 26, 2010, 11:08:42 »

czy coś się dzieje i czy mistrzostwa się odbędą?
 Huh
gra ktoś jeszcze w lidze i pisuje na forum?
 Undecided
PitekWaleczny
Kapitan (Captain)
*

Jak mi sie nudzi, równiez czytam czyjes opisy...

« Odpowiedz #54 : Maj 26, 2010, 11:57:54 »

... gra ktoś jeszcze w lidze i pisuje na forum?
 Undecided

Obecny. Chwilowo nie gram, mało pisze, ale za to wszystkie posty Janusa czytam z dziką fascynacją.  Cheesy

W tej chwili w Polsce 1.5 mln ludzi spi, 1.1 mln ludzi uprawia seks, 2.8 mln ludzi je... A Ty siedzisz i czytasz moj opis. GRATULACJE!!!!!
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #55 : Maj 28, 2010, 10:57:42 »

mam nadzieję ,że to nie z powodu ortografii Grin
ale faktycznie zobacz ,że nikt tematu nie porusza  Angry
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #56 : Maj 29, 2010, 07:54:11 »

myślę że w lidze też zaczęły się wakacje  Grin
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*

« Odpowiedz #57 : Maj 29, 2010, 10:52:29 »

Sęk w tym, że te "wakacje" trwają od zlotu A.D. 2009 i końca nie widać...

Jak dla mnie szczątkowe informacje są gorsze od kompletnego braku informacji i warto aby Szarik raz na ruski rok napisał co i jak, bo nie każdy jest w stanie zaplanować sobie następnych 4 tyg w przód.

Ja wiem, że ta gra to zabawa ale te twarze i znajomości to już inna sprawa.

P.S Dzięki Grzesiu za ten rajd na Centralny Smiley Fajnie było znowu się zobaczyć. Mam nadzieję, że niedługo wzniesiemy puchar mistrzów na toast różnej maści okazji Wink
Szarik
LadderMaster
Administrator
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #58 : Czerwiec 17, 2010, 10:02:28 »

Termin i miejsce zlotu 2010 są ustalone i jest zrobiona rezerwacja. Zlot odbędzie się ponownie w Toruniu w Forcie IV we wrześniu w dniach 24-26 (piątek-niedziela).
Jestem na etapie potwierdzania uczestnictwa w zlocie oraz eliminacjach przez skype do Mistrzostw Polski PG2.
W ten weekend należy się spodziewać informacji dotyczącej eliminacji.
Bardzo proszę wszystkich generałów o szybkie potwierdzenie swojego przybycia na zlot oraz uczestnictwa w eliminacjach (na forum lub e-mailem lub telefonicznie).

Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #59 : Czerwiec 17, 2010, 10:15:30 »

Coś się zaczyna dziać, czas odświeżyć panzerka Grin
Na dzień dzisiejszy planuje przyjazd na zlot i potwierdzam udział w Mistrzostwach
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet