Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 18, 2019, 05:49:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: mistrzostwa Polski 2011  (Przeczytany 58096 razy)
Greg
Generał (General)
*

« Odpowiedz #15 : Listopad 24, 2011, 06:59:06 »

5. Greg piszesz się na zlot? Masz pomysły?
Ja zlot bardziej widział bym, jako  spotkanie  graczy turniejowych i kampanijnych, połączone z jakimiś warsztatami dotyczącymi pisania nowych scenariuszy i kampanii poprzez SuitePG2.
Omówieniem pomysłów co do nowych scenariuszów oraz kampanii w jak najszerszym gronie.

Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #16 : Listopad 24, 2011, 07:14:42 »

Dla kompanijnych warsztaty, ligowe rozgrywki - a raczej ich finał z drugiej strony...

Sugeruję Janus, że to nie sztuka spuścić łomot, a skoro nalegasz, dążysz do organizacji kolejnych mistrzostw- warto poświęcić czas na pomoc graczowi.

Ps. czy masz kontakt z Szarikiem, pytam w kontekście strony...
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 07:17:50 wysłane przez Zsamot » Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #17 : Listopad 24, 2011, 07:35:12 »

dobrze powiedziane kolego Zsamot <Dla kompanijnych warsztaty, ligowe rozgrywki - a raczej ich finał z drugiej strony...>
bo mnie osobiście warsztaty pracy twórczej nie interesują
Zresztą czy uczestnicy warsztatów będą nasępnego dnia coś pamiętać Grin Cheesy Wink

po za tym tu się pisze o mistrzostwach Polski
chcesz zrobić zlot kolego Greg dotyczący tworzenia kampani oraz nauki ich robienia
to masz  dział kampanie
daj u siebie ogłoszenie
tu jest temat mistrzostwa Polski  pomysł by dodać mistrzostwa graczy kampanijnych zrodził się po tym jak dowiedziałem się ,że robicie rankingi czyli jest możliwość porównania gry kilku osób.

kolego Zsamot ja jak chciałeś meila napisałem wystarczy go tylko przesłać wszystkim zarejestrowanym w lidze
podać termin zgłoszeń
do tego obiecałem Szarikowi pomoc fizyczną przy organizacji zlotu. Huh
szabla pozostaje w twojej dłoni ja czekam na działania z twojej strony.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 07:45:34 wysłane przez Janus » Zapisane
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #18 : Listopad 26, 2011, 11:50:15 »

to mamy już 2 pierwszych chętnych
PROSZĘ PODAWAĆ TEŻ CZY GRAM NA WARZONE CZY PRZEZ KOMUNIKATOR
czekamy na meila do wszystkich graczy ligowych
lista graczy którą będę uzupełniał na bierząco Smiley
Jagemnon
Janus
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 12:18:21 wysłane przez Janus » Zapisane
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #19 : Listopad 27, 2011, 10:37:19 »

Kolego Zsamot
chodzi ci o dostęp do strony głównej?
powiem tak mam z Szarikiem bezpośredni kontakt telefoniczny
lecz to u niego okres wytężonej pracy ale jak przypuszczam może to zrobić (dać info na stronie głównej tylko mu to trzeba napisać)
a co do Jagemnona to podkładać nikomu się nie będę
grałem z nim na warzone grać będziemy teraz grę ligową tylko ja też muszę mieć na nią czas bo gram teraz kilka gier a rozegranie 1 tury to minimum 15 do 20 minut o ile scen nie jest skomplikowany
razem daje to ok 30 minut pomnożone przez ilość gier = brak czasu
Zsamot
Administrator
*

« Odpowiedz #20 : Listopad 27, 2011, 10:45:40 »

Tak, o stronę główną.
Tu nie chodzi o podkładanie, a elementarną pomoc.. Masz satysfakcję z wygranej, bo znasz grę, a przeciwnik nie... Huh

Jesteśmy na FB:
Jagemnon
Podporucznik (Second Lieutenant)
*

nec Hercules contra plures

« Odpowiedz #21 : Listopad 27, 2011, 11:37:23 »

Jest parę rzeczy, które muszę podszlifować ale dopóki nie poznam dobrze map to nie będzie za ciekawie  Undecided Roku coraz mniej zostało więc na mistrzostwa może się okazać za późno Sad Poza tym nikt się nie zgłasza Sad No ja mogę uczestniczyć ale w organizacji nie pomogę  Wink
Pozdro Jagemnon

"Nie ma strat dość dużych, których nie warto by poświęcić dla uniknięcia strat większych"
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #22 : Listopad 28, 2011, 10:20:10 »

nikt od Ćiebie nie oczekuje pomocy tylko uczestnictwa
scenariusze będą podane wcześniej więc je zapewne poznasz.
z moich doświadczeń wynika że najlepiej poznaje się je grając z przeciwnikiem .

ALE BY MISTRZOSTWA RUSZYŁY TO TRZEBA DAĆ INFORMACJĘ NA STRONIE LIGOWEJ (co uzgodnię jutro a Szarikiem)ORAZ POWIADOMIĆ O TYM LIGOWYCH GRACZY ( i nie chce mi się o tym pisać po raz enty)
CZYLI PRZY KOMPIE POŚWIĘCIĆ GODZINKĘ LUB 2
jak wysyłałem meile reklamowe w firmie to jedyny problem jaki miałem to informacje o nie dotarciu meili
JA TEGO NIE ZROBIĘ BO NIE MAM MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH  brak adresów mailowych wszystkich grających
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #23 : Listopad 29, 2011, 05:47:29 »

Kolego Zsamot
na głównej stronie to Gustlik może zamieścić informację o mistrzostwach
ja z nim nie mam kontaktu może ty go ponaglisz bo Szarik jest niestety teraz zajęty
okrutnie.
Zsamot
Administrator
*

« Odpowiedz #24 : Listopad 29, 2011, 10:00:19 »

Napisać do Niego możemy obaj. Dam mu znać, Ty również możesz.

Jesteśmy na FB:
Greg
Generał (General)
*

« Odpowiedz #25 : Grudzień 01, 2011, 07:55:49 »

dobrze powiedziane kolego Zsamot <Dla kompanijnych warsztaty, ligowe rozgrywki - a raczej ich finał z drugiej strony...>
bo mnie osobiście warsztaty pracy twórczej nie interesują

po za tym tu się pisze o mistrzostwach Polski
chcesz zrobić zlot kolego Greg dotyczący tworzenia kampani oraz nauki ich robienia
to masz  dział kampanie
daj u siebie ogłoszenie
tu jest temat mistrzostwa Polski  pomysł by dodać mistrzostwa graczy kampanijnych zrodził się po tym jak dowiedziałem się ,że robicie rankingi czyli jest możliwość porównania gry kilku osób.
Po co ten nieuprzejmy ton.
Odpowiedziałem tylko na pytanie Zsamota - dalej podtrzymuję, że jeżeli jakikolwiek zlot ma szanse powodzenia to tylko z połączenia graczy kampanijnych i ligowych.
Na dzień dzisiejszy, z tego co obserwuje w tym dziale, liga praktycznie przestaje  istnieć.
Może ma szanse znowu zacząć działać - ale tylko na OpenGeneral

mara
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #26 : Grudzień 01, 2011, 08:02:22 »

W pełni popieram Grega, osób aktywnych na forum jest niewiele, więc dzielenie nie ma sensu, pomysł z kampanijnymi warsztatami jest moim zdaniem super i może paradoksalnie być dodatkową zachętą do takowego spotkania.
Zsamot
Administrator
*

« Odpowiedz #27 : Grudzień 01, 2011, 08:26:18 »

Na poprzedni zlot przywiozłem Opena, entuzjazmu nie widziałem, a dziwne bo przecież to "tylko" PG2 z ulepszeniami... Ja widze Ligę jako koegzystencję, inaczej będzie martwą literą- w pełni martwą.

Jesteśmy na FB:
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #28 : Grudzień 01, 2011, 09:09:12 »

i znowu gadanie o niczym kolego Greg wystarczyło poczytać wcześniejszy post
wysyłam
jak chciałeś zaproszenie do gry w MP
które po poprawkach trzeba rozesłać wszystkim graczom w lidze
pewne rzeczy jak adresy pozostawiam do uzupełnienia
termin zlotu musicie ustalić z Szarikiem oraz uczestnikami najlepiej na zasadzie sondy tak by uczestnikom MP to odpowiadało
wprowadziłem nową formę rozgrywek na warzone ale tylko dla chętnych
bo nie wszyscy mają możliwość grania przez warzone
podzielił bym ich w eliminacjach
tak by chętni przez warzone grali między sobą oraz by z tej grupy jeden lub 2 w zależności od ilości chętnych trafił
do finału
do dzieła panowie
A I KOLEJNY POMYSŁ DLA GRACZY KAMPANIJNYCH MOŻNA NA ZLOCIE TEŻ ZORGANIZOWAĆ  MISTRZOSTWA
WYSTARCZY BY PORÓWNAĆ WYNIKI ROZEGRANYCH 2 LUB 3 KRÓTKICH KAMPANI NP 3 LUB 4 PLANSZOWYCH.
CHYBA JEST TO MOŻLIWE DO REALIZACJI?)

przecierz nikt nie wyklucza grania na open generale w pg2
jak i rozgrywania na warzone
oraz połączenia zlotu z grającymi w kampanie
MY TU ROZMAWIAMY O ZLOCIE CZY O ORGANIZACJI MISTRZOSTW? może zrozumiesz nieuprzejmy ton mych wypocin jak odpowiesz sobie na to pytanie kolego Greg.

a to ,że entuzjazmu nie ma do open generała w moim przypadku wynika z faktu że gram tylko w pancera 2
sprzęt mam stary więc po co mam sobie komplikować uruchamianie gry Grin
jak będę musiał to zagram na open generale  w pancer generała 2 w mistrzostwach
tylko nasówa się pytanie.-czy wszyscy będą mieli wtedy tę samą wersję gry? bo nie ma na stronie ligowej opena do ściągnięcia więc jaka jest pewność ,że wszyscy będą grali na tej samej wersji gry.
zapytam po raz ostatni chcecie mistrzostwa robić czy pisać w koło macieju o nie istniejących problemach,
które sami zresztą stwarzacie.
jak nie chcecie mistrzostw organizować to napiszcie
ja więcej produkować się nie będę bo nie widzę w tym sensu i szkoda mi czasu na odpisywanie .
Róbcie panowie co chcecie bo od kiedy zajmujecie się ligą nic się nie dzieje i cosik mi się zdaje ,iż dziać się nie będzie lub będze się dziać to co do tej pory czyli nic.
napisałem ostatni post na forum teraz czekam co zrobicie  Angry

czyli na maila z informacją o mistrzostwach bo mam serdecznie dość pisania o tym że informacja na forum na ten temat mistrzostw
to tak jak by nie było informacji.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 09:27:52 wysłane przez Janus » Zapisane
Zsamot
Administrator
*

« Odpowiedz #29 : Grudzień 09, 2011, 05:12:23 »

WSTĘPNE info o Mistrzostwach na stronie głównej!
http://ssi.gildiageneralow.pl/news.php?id=174
Zatem: Janus, jak i Wy wszyscy, przemyślcie proszę ponownie całość, ja już mam narzędzie do umieszczenia wszystkiego na stronie głównej- zatem walcie śmiało, ja umieszczę nasz końcowy efekt.
ps. Szarik dziękuję za pomoc. Wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 05:21:03 wysłane przez Zsamot » Zapisane

Jesteśmy na FB:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet