Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Listopad 24, 2017, 07:32:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 24 25 [26]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polska strona Open General - Kowdar  (Przeczytany 117625 razy)
kowdar
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #375 : Czerwiec 18, 2017, 11:22:58 »

Opublikowałem na stronie najnowszą wersję instalki o numerze 4.29.
Zawiera ona:
OG 0.90.58.1 z 23.04.2017  - nie umieszczałem najnowszej wersji 0.90.59.1 ze względu na jednak męczący bug z "miganiem mgły wojny" w turze AI
OpenSuite 0.90.59.5 z 8.06.2017
OpenIcons z 16.06.2017
EquipIcons z 18.06.2017
EFILE GusOpen 6.9.9a z 18.06.2017 - ta wersja jest identyczna pod względem sprzętu z wersją 6.9.9 od Waldziosa, a u mnie w wersji z literką "a" zostały dodane dwa kraje (Jordania i Czeczenia) z grafiką. Potrzebne do jednej z nowych kampanii ..

Instalka i katalog EFILE_OGN_Wx zawiera nowych 8 kampanii, z których 7 to konwersje z LGCW - tym to sposobem przerobiłem wszystkie kampanie z tego efila na nasz ... i jak sądzę, nawet trochę je ulepszyłem. Z tego też względu z mojej strony znika katalog EFILE_OGN_LGCW (ale jak ktoś zna bezpośredniego linka, to na serwerze plik pozostał).
Oczywiście w/w kampanie W77 i W90-96 są także dostępnie do indywidualnego pobrania na stronie (w nowej sekcji VI)

Przy kampaniach wracam do pewnej reguły oznaczeń.
Jak kampania ma numerek 4.x oznacza to, że została przetestowana i w pełni rozegrane przeze mnie, wersje 3.x były wyrywkowo oceniane, przegrywane, więc jest większe prawdopodobieństwo do istnienie jakiś nieprawidłowości,
ale teoretycznie powinny być w całości rozgrywalne.

Przy opisach kampanii wprowadzam także nowe rozwiązanie pozwalające ocenić w jakimś stopniu trudność i sposób grania kampanii poprzez pokazanie ilości jednostek aux i AI przy każdej bitwie.
W listingu pokazującym przebieg kampanii wprowadziłem cztery nowe pozycje: #1  Wpp1   #2  Wpp2 oznaczające:
#1 - ilość jednostek gracza - w pierwszym scenariuszu jest to core+aux, w pozostałych tylko aux
Wpp1 - wartość jednostek gracza w pp
#2 - ilość jednostek AI
W002 - wartość jednostek AI w pp
Pozwoli to ocenić wg własnych preferencji czy kampania jest "we ulubionym typie", czy jest mało czy dużo aux, a może także i inne ciekawe wnioski ...
Na razie taki opis mają kampanie od W77 i wyżej ... z czasem zrobię dla wszystkich.

Miłej zabawy Smiley

Zamieściłem na stronie także nową instalkę aktualnych MAP z wersjami graficznymi o lepszej jakości dla dużych map Sympatyka. Obecnie instalka zawiera już grafikę 1280 map i ma numer 4.29

Polecam moją stronę z kampaniami OpenGen na Gustlik efile:
http://opengeneral.pl
Jaro
*

« Odpowiedz #376 : Czerwiec 19, 2017, 11:30:05 »

Repozytoria zostały uaktualnione.

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI
Ponury
Generał (General)
*

« Odpowiedz #377 : Czerwiec 19, 2017, 12:03:04 »

Przy opisach kampanii wprowadzam także nowe rozwiązanie pozwalające ocenić w jakimś stopniu trudność i sposób grania kampanii poprzez pokazanie ilości jednostek aux i AI przy każdej bitwie.
W listingu pokazującym przebieg kampanii wprowadziłem cztery nowe pozycje: #1  Wpp1   #2  Wpp2 oznaczające:
#1 - ilość jednostek gracza - w pierwszym scenariuszu jest to core+aux, w pozostałych tylko aux
Wpp1 - wartość jednostek gracza w pp
#2 - ilość jednostek AI
W002 - wartość jednostek AI w pp
Pozwoli to ocenić wg własnych preferencji czy kampania jest "we ulubionym typie", czy jest mało czy dużo aux, a może także i inne ciekawe wnioski ...
Na razie taki opis mają kampanie od W77 i wyżej ... z czasem zrobię dla wszystkich.

Miłej zabawy Smiley

Idealnie dla mnie, dzięki  Bow
kowdar
Administrator
*

« Odpowiedz #378 : Sierpień 21, 2017, 04:40:26 »

W tych ilościach jednostek popełniłem jednak pewien błąd, bo zapomniałem że na początku to pozostawiałem w poszczególnych scenariuszach jednostki "znikające" przy graniu kampanii. I zostały one wykazane jako aux w tych danych ilościowych. Powodowało to zawyżenie ilości i wartości jednostek aux gracza.
Poprawiłem to. Zakres różny ... od minimalnych zmian w pojedynczych scenach, do zmian bardzo dużych we wszystkich scenariuszach.
Zmiany dotyczą kampanii:
W03, W04, W06, W07, W10, W11, W14, W16, W17, W18, W19, W21, W22, W23, W24, W26, W27, W36, W43

kowdar
Administrator
*

« Odpowiedz #379 : Październik 14, 2017, 03:47:53 »

Na stronie pojawiły się nowe wersje z numerkiem 5.00.
Spory przeskok bo i zmiany spore w strukturze plików.

Nastąpiła zmiana nazw katalogów EFILE, tak aby podkreślić iż wszystkie te katalogi zawierają kampanie dla efile OpenGus.
I tak katalog EFILE_OGN_GUS został zamieniony na
EFILE_GUS,
a katalog EFILE_OGN_Wx stał się katalogiem
EFILE_GUS_Wx.
Pojawiły się nowe katalogi (zawarte w pełnym instalatorze):
EFILE_GUS_PeG - zawiera kampanie przekonwertowane z Peoples General - na razie 6 kampanii
EFILE_GUS_Zx - zawiera kampanie niedokończone, testowe - ten katalog nie będzie miał oddzielnego linka na stronie.
Można go pobrać bezpośrednio klikając tutaj:

http://www.opengeneral.pl/files/EFILE_GUS_Zx_5.00.zip

W związku z powyższym, aby nie mieć podwójnie kampanii, powinno się skasować katalogi EFILE_OGN_GUS i EFILE_OGN_Wx.
Instalator tego nie robi zgodnie z zasadą, że nie usuwam, żadnych plików z komputerów użytkowników.
Jak komuś zależy na save/logach z tych katalogów, to można sobie przegrać katalogi SAVE i OPENLOG z w/w katalogów "OGN" do katalogów o nowych nazwach.

Kampanie zawarte w EFILE_GUS uzyskały angielską wersję językową, oczywiście mają także polską Smiley
Te kampanie pojawiły się także w indywidualnych paczkach do ściągnięcia, z literką "e" przy numerze wersji.
Dodatkowo dwie kampanie G35 i W34 zostały zaktualizowane odpowiednio przez Gustlika i Waldziosa.

Pojawił się także nowe stronka "Kampanie VII" - będą tam kampanie konwertowane z PeG

http://opengeneral.pl/kampanie_vii.html

W plikach tekstowych efile została zamieniona klasa Flak na Artylerię Uniwersalną (lub podwójnego zastosowania).
Pojawiły się także w efilu nowe kraje wymagane w kampaniach PeG.

Instalator zawiera następujące wersje plików:
OPEN GENERAL
VERSION INSTALL: 5.00
DATA: 13.10.2017

OG 0.90.59.9 z 6.07.2017
OpenSuite 0.90.59.8 z 16.08.2017
OpenIcons z 18.06.2017
EquipIcons z 13.10.2017
EFILE GusOpen 6.9.9i z 13.10.2017

Strony: 1 ... 24 25 [26]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet