Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Luty 22, 2019, 12:08:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strategic Command 2: Blitzkrieg - polskie wydanie !  (Przeczytany 58527 razy)
Armuss
Sierżant (Sergeant)
*

« Odpowiedz #15 : Luty 26, 2008, 02:25:29 »

Możesz mieć - niestety - rację. Z Battlefront odpisali mi, że nie planują wydania w Polsce, ale może Nicolas Games ma lepsze wejścia Wink
Depet
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #16 : Luty 26, 2008, 08:13:56 »

Możesz mieć - niestety - rację. Z Battlefront odpisali mi, że nie planują wydania w Polsce, ale może Nicolas Games ma lepsze wejścia Wink

Dzięki za info  Bow - cóż pozostaje więc chyba tylko metoda operacyjna...  Evil

Portal Ligowy Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
http://generalsguild.com/
Armuss
Sierżant (Sergeant)
*

« Odpowiedz #17 : Marzec 31, 2008, 03:08:08 »

Przy obecnym kursie dolara gierka kosztuje około 100zł, a za takie cudo nie jest to cena zaporowa Smiley
Depet
Administrator
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #18 : Kwiecień 05, 2008, 11:11:52 »

Przy obecnym kursie dolara gierka kosztuje około 100zł, a za takie cudo nie jest to cena zaporowa Smiley

No tak ale Ty piszesz o Strategic Command 2: Blitzkrieg Smiley a przecież dodatek to kolejne 100zł...a to już nie mało biorąc pod uwagę że sztabowe Decisive Battles można dostać w Polsce nawet za 10zł.

Armuss
Sierżant (Sergeant)
*

« Odpowiedz #19 : Kwiecień 07, 2008, 03:02:27 »

Ależ skąd:) Strategic Command 2 Blitzkrieg + Strategic Command 2 Weapons & Warfare w tzw. Bundle Pack kosztuje 45 dolców, a to daje ~100 złociszy. Niemniej fakt - nie jest to mała kwota...
Nicolas Games wyda z tego co się orientuję tylko samą podstawkę za około 50zł (to i tak postęp bo wcześniej szykowali się do 80zł).
Depet
Administrator
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 20, 2008, 04:35:52 »

Ależ skąd:) Strategic Command 2 Blitzkrieg + Strategic Command 2 Weapons & Warfare w tzw. Bundle Pack kosztuje 45 dolców, a to daje ~100 złociszy. Niemniej fakt - nie jest to mała kwota...

Zgadza się mogłoby być taniej....a tak w ogóle pojawiło się nowe info w sprawie Strategic Command 2: Patton Drives East - dodatek ma pojawić się na początku przyszłego miesiąca, ma być dostępny na stronie wydawcy za $25 Smiley. Przy okazji dodatek dodany do Biblioteki > http://generalsguild.com/biblioteka/strategic-command-2-patton-drives-east/

Armuss
Sierżant (Sergeant)
*

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 24, 2008, 10:28:02 »

Cieszy ten kolejny dodatek - tyle tylko, że na nasze realia to zakup kompletu (Bundle Pack + Patton Drives East) jest nierealny. 80 dolarów to na nasze około 190zł. Pozostaje tylko czekać 1-2 lata na jakąś gazetkę;) Do tego czasu Weapons & Warfare musi wystarczyć i w sumie w pełni wystarcza - ma wyjść w kolejnym patchu scenariusz Global Campaign, a jak dodać do tego garść mapek rodem z PG to w praktyce nie zdążymy się w to wszystko nagrać:)
Nordwind
Starszy sierżant (Staff Sergeant)
*

III miejsce w systemie B-35. Vinco Vincere!

« Odpowiedz #22 : Lipiec 04, 2008, 08:18:51 »

To jest wspaniała gra. Na PANZERLIGA grają w to już od dawna nie mówiąc o pierwszej części.  W Polsce ma być premiera w lipcu b.r.  Kto ze mną zagra?  Smiley
Depet
Administrator
*

Główny Strateg Kraju

« Odpowiedz #23 : Lipiec 04, 2008, 11:42:17 »

Witam na forum. Z pewnością Armuss - największy fan tej gry w Polsce Smiley.

Co do samego Strategic Command 2: Blitzkrieg to zgadzam się - jedna z najlepszych strategii tego gatunku, moim zdaniem nieporównywalnie lepsza od bliźniaczo podobnego Commander: Europe at War. Szkoda tylko że premiera gry w Polsce jest cały czas odkładana - wydanie CEAW jakie jest takie jest (czyt. słabe) ale jest do kupienia po bardzo niskiej cenie stąd cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż dużo lepszy SC2.

Słyszałem też opinie że SC2 staje się jeszcze lepszy po zainstalowaniu dodatku o nazwie Weapons and Warfare - ale zdobyć to w Polsce po normalnej cenie graniczy chyba z cudem.

Temat przenoszę do wątku o Strategic COmmand 2: Blitzkrieg w dziale Gry strategiczne - turowe.

Nordwind
*

« Odpowiedz #24 : Lipiec 07, 2008, 08:35:48 »

Słuchajcie. Jestem z Gdańska i prowadzę interes niedaleko Empiku. Już zamęczyłem wszystkie zmiany na multimediach Roll Eyes hehe. Znają mnie tam że co najmniej dwa razy w tygodniu wpada taki gość i męczy o SC2. Na początku nikt nic nie wiedział. Teraz tylko się pojawię przy ich stanowisku i mówią że nie ma.  Grin Ostatnio jeden z nich nawet sprawdzał czy nie mogli by mi z Niemiec sprowadzić ale nie dało rady. Premiera miała być w lipcu. Przesunęli już KTÓRYŚ raz z kolei na sierpień tym razem. Chłopak z Empiku zasugerował że mogą mieć problemy z tłumaczeniem. Jak pisałem do Nicolas Games w czerwcu to pisali że planowane jest wydanie na lipiec. Także coś tam robią tylko im nie wychodzi. Cena sugerowana ma być 50 zł to po co kupować w USA.   Huh  Gra jest rewelacyjna. Dodatek Weapons and Warfare dyskusyjny jedynie ze względu na postawienie oddziałów pomocniczych jak np artyleria na poziomie armii i korpusów. Jeden p-panc nie może sam zajmować położenia jednej armii - być ekwiwalentem takiego związku na obszarze ok. 80 km. Właściwości tych oddziałów powinny być wliczane do wartości związków strategicznych i operacyjnych ( grup armii i armii ).  Tak wszystko z grubsza jeszcze lepiej niż w SC2B. Armussie, proszę o kontakt. ( siemionbud@wp.pl )
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #25 : Sierpień 03, 2008, 10:24:49 »

czesc,

zagrywałem sie w jedynke swego czasu a potem w 2kę...pirata..
mozecie polecic jakas strone na ktorej bezpiecznie i tanio mozna zamowic SC2 WiW? Tanio czyli tak do 100 jak pisaliście.

wino, kobiety i PG2
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #26 : Sierpień 06, 2008, 11:25:16 »

zero odzewu..dobrze , że Szarik jest na posterunku Smiley
Patrzac na to co oglasza Nicolas Games to chyba wyda ino SC:B...o ile wyda bo date przesunal na sierpień...

wino, kobiety i PG2
Nordwind
*

« Odpowiedz #27 : Sierpień 11, 2008, 08:42:44 »

Nareszcie spełniłem marzenie posiadania tej gry. Wielkie podziękowania dla Szarika Wink. Jestem szczęśliwym posiadaczem nowiusieńkiej zakupionej prosto ze strony firmowej gry Huberta Catera. Mam wersję oryginalną i WaW. Dla mnie jest to kontynuacja Panzer Generala 1 na poziomie strategiczno-operacyjnym na fantastycznym poziomie. Sam wiele lat temu się zastanawiałem nad odsłoną gry w systemie PG1 właśnie na poziomie korpusu i armii. I powstało coś takiego ze świetną grafiką. I nareszcie to mam. I co ciekawe mapy ręcznie malowane wcale nie są potrzebne jak w PG2.  Roll Eyes Czekam na chętnych do gry...
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #28 : Sierpień 17, 2008, 10:02:11 »

czesc i ja jestem szczesliwym posiadaczem oryginalkow Smiley wlasnie skonczylem kampanie world war 2 global
jestem chetny wyprobowac te gre z żywym graczem Smiley

wino, kobiety i PG2
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #29 : Sierpień 17, 2008, 10:15:40 »

Strategic Command Pacific Theater

no i prosze torche battlefornt przegina ale...juz w drodze 4 czesc... zamiast dodania porządnej kampanii...

http://www.battlefront.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=207&Itemid=301

wino, kobiety i PG2
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet