Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Czerwiec 17, 2019, 07:44:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SZUKAM GRY  (Przeczytany 10559 razy)
marix1231
Szeregowy (Private E-2)
*

« : Sierpień 15, 2014, 10:24:32 »

Gra strategiczna, grałem w nią daaawno temu. Miało się swoich ludzi bodajże dwoje(wiodących)  Goscia który strzelał ogniem, i Kobietke która strzelała z łuku,  tworzyło sie tam budynki rekrutowało armie, wysyłało sie ludzi po drzewo kamienie czy cos w tym stylu. Chodziło się jakby w jakimś lesie. Odkrywało się mape bylismy atakowani w zależnosci od poziomu trudnosci przez jakies potwory. HELP PLEASE Sad
skanio
Starszy szeregowy (Private first class)
*

« Odpowiedz #1 : Maj 10, 2015, 08:56:18 »

Coś kojarzę tą grę ale też nie pamiętam jej nazwy
smyk
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 24, 2015, 11:36:55 »

Na myśl przychodzi mi Warcraft III, tam można było sterować kilkoma postaciami.
Seta
Generał (General)
*

« Odpowiedz #3 : Luty 08, 2019, 07:14:05 »

Prawdopodobnie już o to pytałem jak już to dawno temu. Skoro forum powiększa się o nowych członków posiadających nową wiedzę to może ktoś podpowie mi i trafię kiedyś na wymarzoną grę. Gdybym znał się na robieniu gier to bym dawno już taką skonstruował, ale jestem na to za cienki i nie mam czasu chyba, że wymyślenie takiej gry skutkowało by dorobieniem się fortuny  Cool
Szukam czegoś w stylu OG/PG lecz na większą skalę, zamiast kampanii podzielonej na scenariusze chciałbym jedną wielką wojnę/kampanie na mapie obejmującej kontynent a najlepiej cały świat. Może nie ma czegoś takiego i trzeba zrobić. I nie chodzi mi o gry typu "Call of War" i podobne.
besiu
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #4 : Luty 12, 2019, 03:05:21 »

ja rozumiem, Seta, że możesz mieć inne zapatrywania albo potrzeby. Jednak, ja poleciłbym Tobie (oraz innym), w grze Call of War - planszę Afryka Północna inaczej Teatr Śródziemnomorski. 2vs2 graczy Smiley
Ja właśnie kończę tę mapkę Smiley I chętnie zagrałbym z kimś "bardziej ogarniętym" jak i przeciwko "lepszejszym", zdecydowanie graczom Smiley
ale to taka luźna propozycja Smiley
Gvozdika
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 27, 2019, 04:32:14 »

Cytat: Seta
Szukam czegoś w stylu OG/PG lecz na większą skalę, zamiast kampanii podzielonej na scenariusze chciałbym jedną wielką wojnę/kampanie na mapie obejmującej kontynent a najlepiej cały świat. Może nie ma czegoś takiego i trzeba zrobić. I nie chodzi mi o gry typu "Call of War" i podobne.

Seta, zobacz i powiedz co myślisz o tym?

https://www.youtube.com/watch?v=m8g5L-pIhXg

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet