Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 23, 2018, 10:40:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukuję starej gry strategicznej  (Przeczytany 7705 razy)
maniek26gda
Kapral (Corporal)
*

« : Luty 14, 2016, 10:03:33 »

Witam, kiedyś miałem fajną grę strategiczną na płycie ale gdzieś się już zapodziała... za wiele nie pamiętam ale była po Polsku. Na początku gry wybierało się kim chcemy być i wtedy przejmowało się kopalnie o ile pamiętam złota i srebra i coś jeszcze się wydobywało. Jeśli miało się wystarczającą ilość złota itp, budowało się coś do produkcji swoich ludzi. Pamiętam jeszcze, że jak intruzi zaatakowali to było słychać "zostałeś zaatakowany", lub też "Twoje oddziały zostały zaatakowane". Ta gra bardzo mnie wciągnęła i teraz jej szukam, mam nadzieję, ze pomożecie.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2016, 02:47:55 wysłane przez maniek26gda » Zapisane
maniek26gda
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 12, 2016, 09:45:07 »

Sorry za post nad postem, ale czy ktoś mi pomoże???
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2016, 08:35:33 »

Warcraft Wink
Nie zauważyłem Twego posta. Wink
Definitywnie to ta gra: We're under attack! Wink

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
maniek26gda
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 18, 2016, 04:43:39 »

To nie to Sad ale podobna do części I i II ale tamta była po Polsku z lepszą grafiką.. pamiętam, że na pudełku była jakaś księżniczka...
Gastrok28
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 19, 2016, 06:22:31 »

age of empires może ?
maniek26gda
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 21, 2016, 11:13:19 »

Niee... Sad tam ogólnie nie było budowli statków itp.. były różne stwory. Gra z bodajże jednym zdaniem.
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

"Let me see your war face."

« Odpowiedz #6 : Marzec 21, 2016, 05:33:07 »

Polskojęzyczny tekst "Twoje oddziały zostały zaatakowane" kojarzy mi się zdecydowanie z grą "Warlords Battlecry II" (w części trzeciej komunikaty były angielskojęzyczne)...
Ale generalnie opis pasuje do większości gier RTS...

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
maniek26gda
Kapral (Corporal)
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 22, 2016, 08:30:52 »

Polskojęzyczny tekst "Twoje oddziały zostały zaatakowane" kojarzy mi się zdecydowanie z grą "Warlords Battlecry II" (w części trzeciej komunikaty były angielskojęzyczne)...
Ale generalnie opis pasuje do większości gier RTS...

I to jest to! zajeb...! kiedyś w nią grałem i mi się spodobała mimo, że jakąś nie lubiłem tego typu gier! wielkie dzięki!!!
olech
Starszy szeregowy (Private first class)
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 25, 2018, 01:42:11 »

Tego akurat nie kojarze, chyba nie grałem Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet