Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 21, 2019, 07:02:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POSZUKUJE GRYY  (Przeczytany 12817 razy)
Ajhaad
Szeregowy (Private E-2)
*

« : Wrzesień 19, 2012, 01:42:57 »

Witam,
mam ochotę pograć w jakąś gre strategiczną. Do moich ulubionych należa
-Twierdza i Twierdza Crusader (2 i 3 jakoś mnie odpychają)
-Strategic Command: Europen Theater
-Heroes 1,2,3
-Spartan
-LOTR: Bitwa o śródziemie 2

Mógłby coś ktoś polecić? Czekam na propozycję. Nie musi być to nowość
Pozdrawiam, Ajhaad
Madlock
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 19, 2012, 03:29:13 »

Każda z gier, które wymieniłeś, należy do innego rodzaju gier.

-Strategic Command: Europen Theater - nowsza i lepsza gry podobna do tej to: Time of Fury.
-Heroes 1,2,3 - Disciples 2, seria Age of Wonders
-Spartan - grałem, ale niezbyt mi się podobało

Od siebie polecam: Dominions 3, Advanced Strategic Gold, Combat Mission (Barbarossa to Berlin i Afrika Korps), Frozen Synapse, Battle for Wesnoth. To są gry w które gram albo grałem najwięcej.

Ajhaad
Szeregowy (Private E-2)
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 19, 2012, 05:38:00 »

Madlock, no wiesz, strategia strategia, rozwijasz ekonomie i w parze z nią armie, jedna turowa inna jakaś tam, ja się nie wczuwam w nazewnictwo. zaraz poszukam tytułów które polecileś. Smiley
Yahoo88
Starszy szeregowy (Private first class)
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 26, 2013, 12:54:52 »

Jakie znacie gry strategiczno ekonomiczne? moga być historyczne bądx współczesne, rozówj armii, miasta, panstwa?
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 26, 2013, 11:22:52 »

Seria Sim City?

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
kubecek
Starszy szeregowy (Private first class)
*

« Odpowiedz #5 : Maj 21, 2014, 08:16:09 »

Grałem w Władcę Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2. Naprawdę super strategia, najbardziej podobało mi się budowanie murów, tak jak sobie gracz wymyślił Smiley
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 28, 2015, 05:34:44 »

Proponuje Sword of the Stars gra strategiczna w kosmosie, na mapie galaktyki turowa walki nad planetami czas rzeczywisty nie ma walk na pwierzchnii planet,ale jako takie sa tylko ze obliczane przez AI rezultat, okrety samenu sie projektuje chodzi o rodzaj uzbrojenia w konkretnych miejscach w kadlubie lub na kadlubach jednostek, w zaleznosci co sie wynalazlo w drzewku rozwojowym nigdy dzieki roznorodnosci wynalazkow dostepna pula dla gracza jest losowa jeszcze nie mialem takiej samej puli 2 razy jest to bodajze bliskie zeru, zreszta nieodczuwalne dla gracza bo przed wynalezieniem wszystkiego rozgrywka dobiega konca ktos militarnie zdazy wygrac jest okolo 7 ras z tego 7 rodzajow dostepnych roznych zdecydowanie drzewek technologicznych itp itd duzo by pisac trzeba zagrac nie raz by miec ciut obeznania zapraszam moge zaoferowac zaawansowany trening w te gre i podzielic sie moimi najlepszymi projektami okretow ale najlepiej samemu sie projektuje okrety w zaleznosci od ulubionej taktyki starcia powodzenia i miłej zabawy gre w całosci mozna nabyc na Steamie niestety po ang kiedys byla wydana podstawa tej gry po polsku ale juz dodatkow nie wydano zreszta dodatki niezbyt z ta pl wersja wspoldzialaly jak to bywa ze spolszczeniami ktos tam namiesza w olikach exe i jest problem pozniej.Gra jest stosunkowo latwa i walka na automacie by wynik starcia ukazac jest przesadnie nastawiona na krwawe starcia z duza iloscia strat ale samenu sterujac mozna uniknac strat nawet calkowicie taktyka taktyka i jeszcze raz taktyka
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2015, 01:28:27 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
pritus
Szeregowy (Private E-2)
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 29, 2015, 01:42:07 »

Trochę odgrzebie temat, ale jeśli ktoś dalej szuka gry strategicznej to polecam Empire Earth 2 (najlepiej z dodatkiem The Art of Supremacy) i nieoficjalnym patchem 1.5 umożliwiającym grę multiplayer.

15 epok od prehistorii po roboty, kilkanaście cywilizacji ze specjalnymi jednostkami/budynkami itd., wyjątkowo inteligentne AI (żeby wygrać Skirmish z przeciwnikiem na najtrudniejszym poziomie trzeba się mooocno postarać). Kiedyś katowałem tą grę, teraz po długiej przerwie znowu sobie pykam, często na multiplayer. Polecam tą grę, bo jak dla mnie to najlepszy RTS jaki kiedykolwiek powstał.

Pozdro
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet