Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier
Portal Gier Strategicznych | The Generals' Guild | Biblioteka Gier Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Wrzesień 20, 2017, 03:05:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy scenariusz  (Przeczytany 16093 razy)
Ponury
Generał (General)
*

« Odpowiedz #105 : Czerwiec 01, 2017, 08:10:42 »

Wiem wiem, ale ta kampania nie będzie jak wszystkie inne  Grin Każda jednostka wroga ma dokładne rozkazy i powinna trafić prosto pod lufy gracza. Inna sprawa, czy gracz wytłucze wszystkie, czy zostanie okrążony i wybity do nogi  Grin Raczej nie będzie kłopotu z szukaniem celu, bo to cel będzie szukał gracza, ale oczywiście wszystko wyjdzie w praniu.
Jaro
Marszałek (General of Army)
*

« Odpowiedz #106 : Czerwiec 02, 2017, 08:46:24 »

Każda jednostka wroga ma dokładne rozkazy
Pamiętaj, że po wypełnieniu rozkazów (osiągnięcie OH) jednostka zacznie żyć swoim życiem i już nie będziesz miał nad nią kontroli.... Poszczerbiona przez gracza taka jednostka może zostać wycofana przez AI.

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI
Ponury
Generał (General)
*

« Odpowiedz #107 : Czerwiec 02, 2017, 09:17:50 »

Pierwszy test wyszedł obiecująco. Nawet nie wiem, czy nie poszło za łatwo. Niektóre uzupełnienia wroga ustawiłem za późno, a na dodatek z transportem konikowym zamiast ciężarówkowym. Dziś przetestuję scenariusz po zmianach.
Co do OH, to wróg tam jedzie, ale gracza w tym głowa, żeby nie dojechał  Grin Przy okazji będę testował jakieś inne ustawienia zwycięstwa, bo stwierdziłem, że podanie na początku scenariusza liczby jednostek do zniszczenia psuje zabawę Smiley
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Aktualnie w bazie: 59 gry strategiczne 12 stare gry do pobrania 5 recenzje 2 poradniki 37 plików 333 zdjęć w galerii 87 newsów
Polityka prywatności | Disclaimer | O nas | Współpraca | Sitemap | Kontakt | Kanały RSS
© 1996-2008 The Generals' Guild Team All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt F.D.G. STUDIO, script by Szarik and Depet